Kredyty i pożyczki gotówkowe

Szukaj:


Kredyt rzeczowy tańszy niż tradycyjny kredyt gotówkowy

Meritum Bank zaproponował Klientom nowy rodzaj kredytu, którego oprocentowanie zostanie obniżone o 2%, jeżeli będzie on wydany na duże zakupy. Aby skorzystać z obniżki oprocentowania, osoba, która zaciągnęła kredyt, musi w ciągu dwóch miesięcy przedstawić w Banku rachunki na co najmniej połowę wartości kredytu, potwierdzające wykorzystanie środków na cele wskazane przez Bank.

Wprowadzamy zupełnie nowy rodzaj kredytu. Nasz kredyt rzeczowy jest tańszy o 2%, właśnie dlatego, że Klient przeznacza go na konkretne zakupy, co potwierdza przedstawiając nam rachunki. Promujemy w ten sposób osoby, które mają sprecyzowane plany zakupowe i do ich realizacji chcą posiłkować się kredytem.” – mówi Jakub Kwiatkowski, Kierownik ds. Kredytów Detalicznych w Meritum Banku.

„Kredyt rzeczowy” w Meritum Banku to kredyt gotówkowy wydany przez Klienta na wyposażenie lub remont mieszkania i domu, zakup sprzętu RTV/AGD, sprzętu komputerowego, zakup, bądź remont samochodu, wyjazd wakacyjny lub koszt organizacji wesela. Kredyt może zostać zaciągnięty na kwotę od 10 do 60 tys. złotych, na okres od 6 miesięcy do 5 lat. Do jego uzyskania niezbędny jest dokument potwierdzający źródło i wysokość uzyskiwanych dochodów. Dla osób uzyskujących dochód z tytułu umowy o pracę Bank ma wygodne rozwiązanie – wystarczy przedstawić umowę o pracę i wyciąg z rachunku bankowego za 3 ostatnie miesiące, potwierdzający wysokość uzyskiwanych dochodów.

Początkowo kredyt oprocentowany jest tak samo jak standardowy kredyt gotówkowy. Obniżenie oprocentowania następuje po dwóch miesiącach, jeśli w tym czasie Klient przedstawi w Banku rachunki potwierdzające wykorzystanie środków na konkretne cele, na łączną kwotę minimum 50% wysokości zaciągniętego kredytu. Po zmianie oprocentowania, Klient otrzymuje nowy harmonogram spłaty kredytu. Operacja ta nie wymaga podpisywania aneksu do umowy, a niższe oprocentowanie obowiązuje od dnia spłaty następnej raty kredytu (nie szybciej niż od dnia płatności 3 raty kredytu), pod warunkiem terminowej spłaty 2 pierwszych rat.

Ile można zaoszczędzić dzięki przedstawieniu rachunków Bankowi? Przykładowo, Klient zaciągający kredyt na kwotę 20 tys. złotych na 5 lat, dzięki obniżonemu oprocentowaniu zaoszczędzi łącznie około 1150 złotych. Przy kredycie na maksymalną kwotę, czyli 60 tys. złotych oszczędności wyniosą łącznie aż 3400 złotych.

Z „Kredytu rzeczowego” w Meritum Banku można skorzystać tylko do końca roku. Dostępny jest w placówkach Banku oraz przez Internet.

Dodaj opinię:

Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum kredytów i pożyczek gotówkowych

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki